Nasza firma działa na rynku usług oferujących strzeżone miejsca parkingowe w Poznaniu nieprzerwanie od 20 lat.

Pierwszy Parking Bukowska-Polna, uruchomiony wiosną 1996 roku oferuje w pełni chronione miejsca parkingowe dla samochodów mieszkańców pobliskich osiedli na Jeżycach. Parking posiadał utwardzone podłoże, pełne ogrodzenie wraz z bramą zamykaną na noc oraz wysokowydajne oświetlenie. Standardem jest też całodobowa ochrona przez wykwalifikowany personel oraz ubezpieczenie powierzanych pojazdów. Pierwsze 2 lata nie były zbyt owocne, jednak właściciele nie poddali się. W efekcie w kolejnych latach było już coraz lepiej, m.in. ze względu na różnego rodzaju promocje oferowane naszym Gościom oraz dzięki powiększającemu się gronu stałych Klientów korzystających z abonamentów. W wyniku umocnienia pozycji na rynku zaufały nam również firmy przewozowe, które chętnie pozostawiają u nas swoje samochody, w tym ciężarowe oraz specjalistyczne.

Od 2006 roku jako pierwszy parking w Poznaniu wprowadziliśmy ofertę postoju samochodu wraz z bezpłatnym transferem na lotnisko Ławica. Z początku współpracowaliśmy jedynie z lokalnymi biurami podróży, ale już po pierwszym sezonie wakacyjnym grono zadowolonych i zainteresowanych klientów podwoiło się. Od tego czasu regularnie świadczymy usługę parkingową z bezpłatnym transferem na poznańskie lotnisko. Kolejne lata były obfite w mnóstwo doświadczeń i nowych wyzwań. Najtrudniejszym z nich jest zminimalizowanie czasu transferu i przewiezienie jak największej liczby pasażerów w jednym czasie.

Tuż przed EURO 2012 udało nam się sprostać oczekiwaniom naszych klientów dzięki otwarciu drugiego, sezonowego Parkingu Bukowska-Sławińska oddalonego jedynie 600 m od portu lotniczego Ławica. Parking ten został dodatkowo wyposażony w system szybkiego reagowania grupy anty-napadowej wzywanej w razie konieczności przez firmę ochroniarską. W tym samym roku zakupiliśmy 3 klimatyzowane, dziewięcioosobowe BUSy. Tym samym udało nam się osiągnąć najtrudniejsze z założeń. Nowa lokalizacja parkingu sezonowego skróciła czas transferu zaledwie do kilku minut, a zakup floty sprawił, że jako jedyny parking w Poznaniu, jesteśmy w stanie zaoferować, obsługę w jednym czasie aż 24 podróżnych.

Od prawie 20 lat firma Parking Bukowska-Polna ma charakter rodzinny. Potwierdzeniem profesjonalnej obsługi i świadczonych usług na najwyższym poziomie jest przystąpienie do elitarnego grona Fundacji Firmy Rodzinne. W 2015 roku po szczegółowej weryfikacji uzyskaliśmy prawo do posługiwania się logo Fundacji „Drzewko Fundacji Firmy Rodzinne”. Jesteśmy z tego powodu dumni, a Państwo macie pewność, że wybieracie prężnie działającą firmę dbającą o swojego klienta w sposób profesjonalny i gwarantującą najlepsze usługi.