Parking bukowska-sławińska

Wjazd na parking sezonowy znajduje się przy ul. Sławińskiej (naprzeciwko numeru 48) i jest dobrze widoczny od ulicy. W ul. Sławińską wjeżdżamy od ul. Bukowskiej w Poznaniu.

Aby nie przejechać skrzyżowania, na którym należy skręcić prosimy o zwrócenie uwagi na ekrany dźwiękochłonne. Jadąc od strony CENTRUM mijają Państwo lotnisko Ławica po prawej stronie i po przejechaniu ok. 600 m. na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną skręcają Państwo w lewo (w miejscu, w którym kończą się ekrany dźwiękochłonne).

Jadąc od strony obwodnicy Poznania autostradą A2 zjeżdżają Państwo na węźle „Poznań Zachód” w kierunku S11 (Piła – Lotnisko Ławica) i kontynuują aż do węzła „Poznań Ławica”. Tam zjeżdżają Państwo w kierunku 307 (Poznań – Centrum – Lotnisko Ławica) po przejechaniu na wprost 3 rond. Po przejechaniu ok. 600 m. za ostatnim rondem po prawej stronie będzie widać parking i banery z naszym logo. Na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną przed ekranami dźwiękochłonnymi skręcają Państwo w prawo w ul. Sławińską.

Parking bukowska-polna

Całoroczny parking Bukowska-Polna znajduje się „na zapleczu” Centrum Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Parking widoczny jest od ul. Bukowskiej, jednak nie ma do niego wjazdu od tej strony. Jedyna droga prowadząca na parking znajduje się od ul. Rokietnickiej w Poznaniu. Jest to droga z kostki brukowej (strefa ruchu) umieszczona pomiędzy dwoma budynkami (Biblioteką – jasna elewacja i Centrum Biologii UM – ciemna elewacja). Należy jechać nią ok. 200 m. do momentu, w którym po prawej stronie widoczny będzie baner parkingu.

W związku z wprowadzeniem nowej organizacji ruchu w 2012 roku na ul. Bukowskiej proponujemy osobom jadącym od CENTRUM kierowanie się ul. Grunwaldzką, aż do Ronda Jana Nowaka – Jeziorańskiego. Na rondzie należy zjechać pierwszym zjazdem w kierunku 5, 11, 92 (Bydgoszcz/Piła/Pniewy). Po przejechaniu pierwszego skrzyżowania, za ok 100 m należy skręcić w ul. Rokietnicką zaraz za stacją benzynową BP. Z ul. Rokietnickiej za budynkiem Biblioteki UM należy skręcić w ślepą brukową uliczkę, a po przejechaniu ok. 200 m. po prawej stronie znajduje się nasz parking.

Osoby jadące od strony autostrady A2 powinny zjechać węzłem „Poznań Komorniki” w kierunku 5/E261 (Poznań – Targi) i kontynuować ul. Głogowską, aż do Wiaduktu Kosynierów Górczyńskich. Za wiaduktem należy skręcić w lewo w stronę 11/92 (Piła – Pniewy). Po przejechaniu ok. 300 m. należy skręcić w prawo 5, 11, 92 (Bydgoszcz/Piła/Września) i przez ok 3 km kontynuować tą drogą, aż do Ronda Jana Nowaka – Jeziorańskiego, rondo przejechać na wprost. Za pierwszym skrzyżowaniem, za ok. 100 m. należy skręcić w ul. Rokietnicką zaraz za stacją benzynową BP. Z ul. Rokietnickiej za budynkiem Biblioteki UM należy skręcić w lewo w ślepą brukową uliczkę, a po przejechaniu ok. 200 m. po prawej stronie znajduje się nasz parking.

Jadąc od północy przed wjazdem na S11, należy odbić w prawo w kierunku 11 (Poznań – Centrum) i kontynuować przez 14 km, aż do skrzyżowania ulic Przybyszewskiego i Bukowska. Na skrzyżowaniu (z sygnalizacją świetlną) należy skręcić w lewo w kierunku Centrum, następnie po przejechaniu ok. 300 m. skręcić na pierwszym skrzyżowaniu w prawo w ul. Polną. Po 150 m. należy skręcić w pierwszą ulicę w prawo (ul. Rokietnicka) zaś z ul. Rokietnickiej za budynkiem Centrum Biologii UM należy skręcić w prawo w ślepą brukową uliczkę, a po przejechaniu ok. 200 m. po prawej stronie znajduje się nasz parking.